Prestavba obytného auta Paragan Eurobox od Tanjavans. Titulná fotka.

Prestavba obytného vozidla Paragan Eurobox

Ahojte priatelia, dnes vás vítame opäť pri ďalšej prestavbe a bude to prestavba obytného vozidla Paragan Eurobox.

vnútro prestavby nákladného obytného vozidla Paragon Eurobox
Interiér prestavby obytného vozidla Paragan Eurobox | Prestavby obytných vozidiel Tanjavans

Výhody tohoto nákladného obytného auta

Nie je to klasické dodávkové auto, ale nákladné auto od kolegov z Paragánu z hraníc na Morave. Ich nákladné autá vyzerajú veľmi dobre dizajnovo a prepojenie medzi kabínou a nadstavbou je naozaj veľmi pekné.

Vďaka tomu dokážeme spraviť aj z tohto nákladného auta veľmi pekné obytné auto a to vám dnes predvedieme.

Priestorové možnosti obytnej prestavby

Takže to, že sme v nadstavbovom aute, nákladnom aute, má svoje obrovské výhody, čo môžeme vidieť. Oproti našim dodávkovým dodávkovým autám, ktoré čím ideme vyššie, sa viac zužujú, v tomto aute sme po celej výške auta v rovnakej šírke, kde sú to v tomto prípade až 2 metre.

Táto prestavba má po výške 2,3 metra a taktiež konštantne 2 metre na šírku po celej dĺžke | Prestavba obytného vozidla Paragan

Výška je takisto veľmi vysoká, takisto 2,3 metra.

Interiér dodávky

Takže oproti dodávkovému autu máme oveľa väčší priestor, čo sa týka objemu a pri rovnakej dĺžke ako pri dodávkových autách, máme veľmi veľké možnosti.

Prestavba obytného vozidla Paragan poskytuje veľa priestoru na výšku aj na šírku vďaka jeho tvaru . Prestavby Tanjavans.
Výhodou tejto prestavby je že v nej môžete stáť a stále máte veľa miesta nad hlavou | Prestavby obytných vozidiel Tanjavans

Prvé lôžko na spanie v obytnej prestavbe Paragan Eurobox

Ako môžeme vidieť, tak už nad kabínou máme jedno lôžko, ktoré je už od kolegov z Paraganu. My sme ho len zateplili a obložili, aby bolo príjemné a teplé.

Ten pôdorys, ktorý sme robili pre zákaznika na mieru, celý sa odvíjal od toho, že zákazník potreboval veľmi veľkú garáž na motorky.

Prestavba obytného vozidla Paragan Eurobox od Tanjavans má aj vstavanú sprchu.
Na pravo je vidieť veľkú sprchu s wc | Prestavby obytných vozidiel Tanjavans

To znamená, že opäť to, že máme takéto auto, nám umožnilo urobiť garáž vysokú 1,5 metra. Ešte stále máme možnosť veľkého lôžka nad garážou.

Kuchyňa a kúpeľňa

Ako môžete vidieť, v tomto prípade sme zvolili pôdorys taký, že za vodičovou sedačkou sme umiestnili kuchynku. Za kuchynkou naša veľká kúpeľňa so samostatnou sprchou.

Kychyňka je samozrejmosťou v prestavbach dodavok na obytné vozidla pod našou značkou TanjaVans.
Varanie a kuchyňka je samozrejmosťou v takejto prestavbe | Prestavby obytných vozidiel Tanjavans

Chladnička a sedenie

Na opačnej strane, za spolujazdcovou sedačkou, máme umiestnenú veľkú chladničku, 152 litrovú. Nad ňou a pod ňou je odkladací priestor. Za ňou sú vstupné dvere, originálne karavanové, s oknom, so sieťkou proti hmyzu, s clonou, proti slnku. A za nimi sa nachádza stolík a druhá dvojlavica pre ďalšie dve osoby.

Veľká objemná chladnička s objemom 152l zabezpečí čerstvé potraviny | Prestavby obytných vozidiel Tanjavans

Miesto na spanie v obytnej prestavbe

Úplne vzadu je umiestnená spomínaná posteľ, naozaj obrovské lôžko 2×2 metre. Svetlá výška spania je 60 cm. Napriek tomu, že máme vysokú garáž, stále nám zostala 60 cm svetlá výška spania.

Spanie v obytnej prestavbe Paragan Eurobox je vyriešené nad garážou pre motorky.
Zadné lôžko na spanie je umiestnené nad garážou | Prestavby obytných vozidiel Tanjavans

Garáž na motorky v prestavbe Paragan Eurobox

Teraz sa pozrieme na spomínanú garáž, ktorá je určená pre motorky. Takže ako môžete vidieť, tak to prisvietením, veľká garáž určená na motorky, naozaj spravená na mieru zákazníkovi. Všetky uchytávacie lišty presne pomerané podľa motoriek, dva typy motoriek. Takisto máme možnosť uchytenia všetkého možného, čo zákazník potrebuje. Máme kolejnice nielen na podlahe, máme ich po stranách, máme ich na strope, takže kdekoľvek, čokoľvek bude chcieť zákazník prichytiť, tak sa to bude dať.

Veľká garáž pre dve motorky je súčasťou obytnej prestavby Paragan Eurobox.
Veľká garáž pre dve motorky je súčasťou prestavby v obytnom vozidle Paragan Eurobox | Prestavby obytných vozidiel Tanjavans

Naše prestavby obytných vozidiel

Na tomto krásne vidieť to, čo my robíme a to sú individuálne prestavby. Podľa toho, čo zákazník požaduje, podľa toho, čo potrebuje, toto všetko vieme spraviť. Takže, ak ktokoľvek z vás má záujem o to, dať si vyrobiť svoje vlastné individuálne obytné auto, neváhajte a kontaktujte nás na linkoch, ktoré vidíte nižšie. Ďakujem vám za čítanie článku a tešíme sa pri ďalšej našej špeciálnej prestavbe.

Video prestavby obytného vozidla Paragan Eurobox

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *